Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayata Ve aşka dair güzel sözler

YazarMesaj
LaL-YüReĞiM
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
LaL-YüReĞiM

Hayata Ve aşka dair güzel sözler Empty
MesajKonu: Hayata Ve aşka dair güzel sözler   Hayata Ve aşka dair güzel sözler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:09 am

İnsan bitkiye benzer. Tıpkı bir asma ağacı gibi hem yaprağından, hem meyvesinden, hem de meyvesinin kurutulmuşundan yararlanılabilir.

Herkese karşı saygılı ve samimi olun. Unutmayın, toplum size kişilik vermez , sadece tüyleri güzel süslü kuşlar gibi sizin dış görünümünüzü değiştirir

Suyun yavaş akanından, insanın yere bakanından kork.

Temiz yürekli insanlar hiçbir zaman rahat hayat yaşayamazlar. Çünkü kendilerini başkalarının hayatı için feda ederler.

Bana güzelliğimi yoksa gerçeğimi tercih edersin diye sorsalar, hiç düşünmeden güzelliği derim. Çünkü güzellikte gizli bir gerçek yatar.

Olduğundan fazla göstermek, kendinle alay etmektir.

Güzel kadın insanın gözüne, huyu güzel kadın ise ruhuna hitap eder.

Erkekler şaraba benzer. Kimileri ekşir ama en iyi olanları yıllandıkça güzelleşir.

Dil ve gönül her zaman aynı şeyi istemez. Dilin istediği bazen gönül, gönlün istemediğini de bazen dil istemez.

Zamanın öldürülmesinin basit örneği, telefon konuşmalarıdır.

Kadın bir cam gibi nazik ve kırılgandır; onun direncini ölçmeye kalkmayın, her an kırılabilir.

Kolay kazanılan şeylere değer vermeyiniz.

window.google_render_ad();

Hayata Ve aşka dair güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler
» güzel resimler ve üstünde güzel yazılar oku:::
» Ben Ne Yaptım Aşka / Göğsümde Yatırmaktan Başka...
» Sevgiliye Söylenecek Etkili Sözler
» Güzel Aşk sözleri